Včerejší den s Vietnamčíkem ^^

1. července 2012 v 16:06 | Rikki
Až na to že bylo vedro na chcípnutí to ušlo :D. Asi se ptáte kde jsem tohohle klučinu potkala. Je to dlouhý příběh. No né zase tak dlouhý jako to popisuji xD. Ti co pocházejí z Frýdku-Místku a nebo to tam celkem dobře znají budou vědět o čem mluvím a ti co to tam neznají, mají smůlu. Na Místeckém náměstí Svobody je mnoho obchodů. Po pravé nebo po levé straně ( záleží to na tom ze které strany přicházíte) je takový tunel kde jsou obchody. A v jednom z těch obchodů ( konkrétně kde se dělají gelové nehty) sídlí Tomáš ( to je jeho jméno). Sedí za jednom ze stolů kde dělá gelové nehty. Kdysi dávno jsem chtěla také gelové nehty jenže teď si to nemohu dovolit.( hraní na kytaru s gelovými nehty!? O.O no to mě poser) Fajn vraťme se ke včerejšku.

Včera mě vyzved před babiččiným domem. Vyšli jsme směrem k Lildu. Vytáhl mobil a nastal problém. Internet mu nešel. Takže z minutového vysvětlování že si jde do Lidlu pro vodu, zmrzlinu a activii a že mi to taky koupí se stalo půl hodinové snažení posunkama a pár anglickýma slovama (sem tam i čeština ale on ji něják moc neumí XD). Nakonec jsem pochopila co chce XD. Šli jsme do Lidlu a já na něj čekala v tom horku venku asi 15 minut TT.TT. Potom vyšel. Ochotně se usmál a že mi vezme věcy do tašky. No ten jeho kawaii úsměv mě přemluvil abych mu ty věcy dala do tašky. Potom mi vysvětloval že jdeme do parku a začal drmolit název toho parku ( Sady Petra Bezruče). Nakonec jsme tam došli a sedli si na lavičku a začala ho učit česky XD. ( to byl zážitek XD) Jka jsme se dost nasmáli a poučili začal mě tahat do vody XD. Fajn tak jsem přikývla a čekala na něj až se schladí a mezitím jsem i poslouchala rockovou hudbu ze Sweetsen festu. ( Ách kéž bych tam byla TT.TT) Až se osvěžil vyšel z vody a jak jsme chtěli vylézt zase zpátky nastal problém č.2 xD. Jak vyléz po strmém kopci? On tam vyhopl jako srnka XD. Fajn nakonec mi podal ruku se slovy ,, Pomoct?'' hned jsem ho chňapla za ruku a vyškrábala jsem se s námahou nahoru. Potom jsem mu poděkovala a šli jsme směrem k babičce. Najednou se na mě podíval a vyhrkl ,, Obchod! Jít! 5 minut!'' a chytnul mě za ruku. Snažila jsem se mu vysvětlit že já nemůžu. Že musím domů. Jenže on tak naléhal no tak jsem přikývla a on mě v tom horku dotáhl na Letnou.. Chápete na Letnou!? Jsem myslela že se rozteču. Pořád se mi stěžoval na slunko že pry na něj není zvyklý a pořád dookola XD. ( sice mi to nedávalo mu říct že ve Vietnamu je větší horko jako tady ale svou narážku jsem polkla XD) Došli jsme na Letnou a on mě zatáhl tam kde se kupujou ty sošky na zahradu xD. Fajn... koupil mi Yorkshiera a kočky a trpaslíka XD. Proti mé vůli! XD A pak jsme zašli vedle kde měli zmrzlinu. Zase toho nakoupil -.-''. Nestea, angrešty (nechutnaly mu XD), lízátka. Potomjsme šli k mému domu a tam mi ty všechny věcy navalil do náruče XD. No tak to je všechno z toho dne XD Zabitý den no ni?
Přeji hezký den! Rikki :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katt Katt | 1. července 2012 v 18:59 | Reagovat

Tak to je mazec! :D:D
Já bych asi ležela smíchy :D
Je fajn, že se vám den vydařil.. já si na Sweetsen nevzala občanku.. a když jsem zmerčila že u vchodu ji všichni vytahujou otočila jsem se na patě a šla raději na nanuk do Berta a zpět domů XD

2 Krakin Shikazu Krakin Shikazu | Web | 2. července 2012 v 23:19 | Reagovat

Tak tomu se říká vydařený den! xDD Asi vím, o koho jde, pokud dělá gelové nehty, tak jsem ho dneska viděla (má boží vlasy!)
Musela to být legrace! xDD

[1]: ...mě se stalo to samé minulý rok xDD

3 Katt Katt | 3. července 2012 v 9:57 | Reagovat

[2]: a pak že nejsi můj hyung xD

4 Rikki Ishikawa Rikki Ishikawa | 8. července 2012 v 11:15 | Reagovat

[2]: Sranda... jako moje prdel xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama