Červen 2012

Sobota aneb den peciválů a lenochu...

30. června 2012 v 13:03 | Rikki
Nevím proč to tak je ale v sobotu nejdéle spím ze všechn dnů v týdnu O.o. Místo vzbuzení se v 8 hodin ráno se vzbudím nanejvýš v půl 10! Což je pro mě katastrofa. Okradla jsem si slunečný den o 1 a půl hodiny! ( jo vím dělám z toho apokalypsu xD) Myslím že vím kde vznikla příčina. Ztrávení do půl jedné na počítači.. a ještě mezitím sledovat film (konkrétně Denní hlídka) no tak se teď nedivím. Ale to je každou sobotu to samé. V pátek vždy přetáhnu svůj limit do půl 12 a na druhý den už nemohu dospat.

Dnes se vydám na expedici s mým kamarádem vietnamčíkem :D! Neumí sice česky ale něják se dorozumíváme ( Díky taťko Google!). Je strašně fajn a má boží vlasy! *_* Usmyslela jsem si že chci být kluk.. a to hned! TT.TT ( odbočuji od tématu.. další věc na kterou si musíte zvyknout :D) Dnes poruším mé předcevzetí a vydám se ven. V sobotu jsem si dala pravidlo že zůstanu celý den doma! (proto mám tak ráda sobotu.. nerada chodím mezi lidi :D) Dobře tak já se vydám ven! ^^

See ya guys! Your Rikki! :)

Ultimate Frisbee!

28. června 2012 v 20:58 | Rikki
Poněkud pestrý tento den byl ale já vám budu vyprávět o tom nudném Ultimate Frisbee. ( Né dělám si sradnu :D byla to zábava ^^) Tak abyste měli představu o čem mluvím: 1 orandžový talíř ( samozřejmě létající a né ten UFO ano?), 8 hráčů, spousta potu a krve.. ( to poslední byl vtip :D) Hra spočívala na tom že v každém týmu byli 4 hráči a snažili se frisbee disk dostat za ,,branku'' soupeřů (my jsme ji měli vytvořenou z plastových láhví a baťohů xD). Když to zhrnu tak prostě vy a vaše družstvo musí dostat prohazováním disk za branku soupeřů. Samozřejmě se Ultimate Frisbee neobešel bez drobných střetů dvou těl. ( Jeden střet jsem okusila a odnesla jsem si černé koleno na červených legínách xD) Byli jsme dva týmy, náš soupeř se jmenoval Úraz XD a my jsme se jmenovali No Limits! ( musím se pochlubit že jsem ten název vymyslela já! xD) Vedli jsme 8:3! ( Cha cha cha) Musela jsem se střídat s někým jiným jelikož mám jisté zdravotní problémy a pořád běhat a vysilovat se.. Šlehla bych sebou o zem. Byla bych bývala tam dýl jenže mé břicho projevilo opačný názor. Začalo mě bolet -.-'' tak to bylo znamení ,, Rikki musíš jít domů!''. Došla jsem v pořádku ^^.Naštěstí!
Vaše Rikki!

Writing something weird...

28. června 2012 v 13:34 | Rikki
Jak už někteří ví začala jsem se piplat s dalším příběhem. Jeho název zní Krvavá růže. ( velmi inteligentní název že ano? xD) Jelikož mi shrnutí příběhu nejde a vždy tam musím psát zbytečné detaily- rozepíšu se. Upozornění: Hrozí nepochopení pointy příběhu. Fajn příběh se odehrává v této době v Anglii( ale někdy se doba přesune do minulosti ale to je jenom detail, který se objeví později). Hlavním hrdinou je 15-cti letá dívka s velmi výrazným punkovým stylem. Jmenuje se Emily Strange... Né kecám :D. Její jméno je Emily Mason ( no ještě lepší :D). Má ráda hřbitovy a kostely a hlavně tmavá , zatuchlá a plesnívá místa. (máme něco společného :D) Jednoho dne večer v kostele potká mladého, krásného ale tak tajemného Alexandera Torgýána. Emily se samozřejmě ( jak to ve všech příbězích bývá) do něho zamiluje. Takže nelení a začne se s ním pomalu seznamovat. Nebylo by to lovestory kdyby se Alexander nezamiloval do Emily, ale nemohl jí milovat proto že byl.. prosím o famfáru... upír! ( Jelikož je to dnes moderní nemohla jsem tento detail vynechat :DD) Jak čas plyne Emily na to příjde díky ,,upírským znakům''. (Jako vyvarování se slunečním paprskům, nejezení, panická hrůza z česneku... atd.)Také zíjstí že má... pozor... bratra! Lucas Torgýán ( tak se jmenoval xD) svého bartra samozřejmě nenáviděl a tak čas od času mu dělal samé nepříjemnosti. Alexander pak po dlouhé době zíjstí ( jo samé odhalování a šokující zíjšťování.. jo to jsem já xD.. zvykněte si) že jeho bratr je tajně zamilovaný do bratrance jménem Rafael García ( Ano je to španěl :D). Z toho vzniknou rodinné spory(jak jinak.. nevím jak byste se tvářili kdybyste zíjstili že váš bratr nebo váš syn miluje svého bratrance xD). Po uplynutí nějáké doby Alexander zabije Rafaela ( protože ho Rafael naštval) čímž si ještě více znepřátelí svého bratra. Lucas si najme partičku démonů a s ní bude pronásledovat nejen Alexandra ale také Emily. Jelikož je Emily celkem zranitelná ( protože je normální člověk) unese jí. Alexander se ještě více naštve a se svou zuřivostí se vydá hledat Lucasův úkryt někde v Rumůnských horách. Po pár dnech pátrání ho vysílen a unaven najde. Tam se střetne s Lucasem v závěrečném boji..... Ať vyhraje ten nejlepší! :) Tak co si myslíte o tom co zrovna píšu? Kdo podle vás vyhraje? :)

S pozdravém váš malý Rikki :)

Introduction (myself)

27. června 2012 v 21:59 | Rikki
Ahoj!^^ Jak už název napovídá tento přispěvek bude o představení sebe sama. Začnu tím jak se jmenuji. Mé jméno je Rikki Ishikawa jak už vás asi napadlo není to mé pravé jméno ( poznámka: Nesnáším své pravé jméno ><). Doopravdy se jmenuji Danielle Gistingerová xD. Jsem velmi zvídavá a přátelská osůbka. Pokud by jste mě chtěli potěšit kupte mi čokoládu ( ano jsem čokoládofil xDD). Miluji válení se v gauči, čtení knížek, psaní příběhů a kreslení ^^. Konečně mohu pustit tu kreativní a velmi pervérzni miniRikki uvnitř xD *ukazuje na sebe*. Takže čtení mých fantasmagorických příběhů vyžaduje velmi velký žaludek, trpělivost a snášenlivost pervérzních věcí. Kdo si počká, ten se dočká xD. Fajn vraťme se ke koníčkům. Jedním mým oblíbeným koníčkem je hudba. Hraji ( už od vánoc xDD) na el. kytaru se jménem Linda ( jméno má své důvody). Před 3- 4 lety jsem hrála na housle a teď jsem odhodlaná se k tomu vrátit :). Poslouchám metál, rock, punk dubstep... Ale nejvíce j-rock :3. Jak už ,,jméno'' napovídá jsem strašná úleťačka na Japonsko. Jsem na to hrdá a nestydím se za to (dávám to na sobě velmi znát xD) takže až mě na ulici uvidíte tak začnete zdrhat a nebo se chechtat a nebo také vám spadne spodní čelist. Jelikož mi došla má kreativita a fantazie a chuť něco napsat o sobě, odlepím se od počítače a zaparkuji před televizí protože tam začíná můj oblíbený seriál ( už od malička :D) Věřte Nevěřte!
S pozdravem Malý Rikki! :)